Служба автомобільних доріг у Донецькій області прокоментувала інформаційному агентству «Українські Національні Новини» ініціативу Президента щодо залучення білоруських підприємств до будівництва бетонних доріг на території України.
Служба автодоріг оперативно відреагувала на інформацію ЗМІ з посиланням на представників громадськості щодо ймовірних порушень технології виконання ямкового ремонту в селі Богородичне Слов’янського району Донеччини. Мова йде про автодорогу загального користування державного значення Т-05-21 Від а/д /М-03/ – під'їзд до м. Святогірська, а саме невелику ділянку автошляху через водоток, км 6+145, розташовану в с. Богородичне. Нагадаємо, зазначену ділянку (протяжністю 8,5 м) було відновлено ямковим ремонтом ще у квітні: дорожники ліквідували руйнування проїзної частини (30 м2), очистили її від наносного ґрунту та поновили дорожню розмітку пішохідних переходів. За результатами обстежень, проведених фахівцями Служби, порушень технології виконання поточного дрібного (ямкового) ремонту підрядником – ДП «Донецький облавтодор» – не виявлено. Ліквідацію вибоїн, що утворилися на проїзній частині, здійснено відповідно до Технологічної карти ямкового ремонту покриттів гарячими асфальтобетонними сумішами.
Сьогодні, 28 квітня, Україна вкотре відзначає День охорони праці. Нагадаємо, наша держава є членом Міжнародної організації праці з 12 травня 1954 року, і за цей час ратифікувала більше 60 конвенцій вищезазначеної міжурядової установи, створеної, згідно з Версальським мирним договором, у далекому 1919 році. На даний час на теренах країни за підтримки МОП реалізується проект «Гідна праця», який дасть можливість суттєво покращити систему збору інформації щодо причин травмування і смертельних випадків на виробництві.
Міністерство інфраструктури пропонує три кроки для суттєвого зменшення дорожньо-транспортних пригод на автошляхах країни, а саме:
Міністерство інфраструктури України презентувало соціальну кампанію з виховання громадської думки щодо безпеки дорожнього руху. Зокрема, на замовлення відомства були проведені дослідження із визначенням основних причин дорожньо-транспортних пригод на автомобільних дорогах країни. Отже за висновками фахівців, ДТП стаються через:
14 листопада в Україні стартував Тиждень безпеки дорожнього руху. У перший день акції відбулося засідання робочої групи з питань розробки стратегії безпеки руху (пошук дієвих механізмів задля зниження травматизму та смертності на вітчизняних автошляхах, головною причиною яких є недотримання водіями швидкісного режиму руху).
«За добу в Україні гине дев’ять осіб та майже 90 отримують травми від автопригод. З початку року сталося 122 тисячі дорожньо-транспортних пригод, в яких загинуло – 2 600 та травмовано більше 26 000 українців. Одними із основних причин залишаються перевищення швидкості та керування транспортним засобом у стані сп’яніння. Слід зазначити, що із загального числа автопригод – 3 083 сталися за участю дітей», – повідомляє офіційний сайт Управління безпеки дорожнього руху ДПД Національної поліції України.
З 14 по 20 листопада 2016 року в Україні триватиме Тиждень безпеки дорожнього руху. Всеукраїнська акція має вкотре залучити представників влади всіх рівнів, наукової спільноти, бізнесу, громадськості, засобів масової інформації до обговорення шляхів подолання кризи в сфері безпеки дорожнього руху та запобігання дорожньо-транспортних пригод.
Міністерство інфраструктури України та Державне агентство автомобільних доріг України закликають небайдужих громадян долучитися до громадського обговорення стратегічного документу щодо реформування дорожньої галузі країни, повідомляє прес-служба Укравтодору.
25 тисяч підписів необхідно для того, щоб Президент України розглянув можливість збільшення обсягів фінансування дорожньої галузі до рівня, що дозволить капітально відремонтувати 169 тисяч км автомобільних доріг України.