Міністерство інфраструктури України та Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) підбили підсумки року, що минає. За інформацією Укравтодору, з посиланням на результати соціологічних досліджень, сорок п’ять відсотків українців назвали ремонт доріг однією з позитивних змін в країні за останній рік.
Запровадження системи автоматичної фіксації габаритно-вагових параметрів транспортних засобів поряд із автоматичною фото- та відеофіксацією забезпечить підвищення рівня контролю на автомобільних дорогах країни, – повідомляє офіційний сайт Мінінфраструктури.
Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що вперше Уряд, парламент, міжнародні партнери, українське експертне і громадське середовище мають спільну міжвідомчу робочу групу і спільне бачення змін в системі безпеки автошляхів: «Час перейти від заяв до дій – всі давно кажуть, що необхідно зменшити травматизм та смертність, і ось цей час настав. Зараз у нас є унікальний шанс змінити систему, почавши реально зберігати життя людей, адже вперше держава виділяє кошти на безпеку руху окремим захищеним рядком – п'ять відсотків від Дорожнього фонду в 2018-му році».
Служба автомобільних доріг у Донецькій області прокоментувала інформаційному агентству «Українські Національні Новини» ініціативу Президента щодо залучення білоруських підприємств до будівництва бетонних доріг на території України.
Уряд запровадив систему FIDIC для всіх дорожніх робіт в Україні. Відтепер на автомобільних дорогах загального користування технічний нагляд за ходом виконання дорожніх робіт здійснюватиме інженер-консультант, – повідомляє Мінінфраструктури.
Ми будемо відновлювати автошляхи по всій Україні цього року, і питання контролю якості робіт – питання номер один. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час участі у презентації верифікаційного звіту Ініціативи CoST Ukraine, яка відбулась 28 лютого 2017 року.
Серед пріоритетів передача місцевих доріг на баланс місцевої влади, реструктуризація ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України», безпека руху
Міністерство інфраструктури України залучає іноземців до процесу реформування Укравтодору: окрім українських фахівців, до складу робочої групи з питань реформування вітчизняної дорожньої галузі, увійдуть й експерти Литви та Німеччини.