Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » Туристична Донеччина: на виїзді з Богородичного у напрямку Святогірська розпочався ремонт моста через Сіверський Донець

Туристична Донеччина: на виїзді з Богородичного у напрямку Святогірська розпочався ремонт моста через Сіверський Донець

Цього року на замовлення Служби автомобільних доріг у Донецькій області буде відремонтовано третій (останній у межах Донеччини) мостовий перехід протяжністю 233 пог. м через річку Сіверський Донець, розташований за маршрутом руху Богородичне – Святогірськ (а/д Т-05-21 /М-03/ – під’їзд до м. Святогірська, км 6+895, Слов’янський район)

На об’єкті поточного середнього ремонту встановлено тимчасові технічні засоби організації дорожнього руху, зокрема, світлофори з автономним живленням

Роботи виконуються з перекриттям половини ширини проїзної частини (методом фрезерування зрізано застаріле асфальтобетонне покриття)

Після фрезерування виконуються роботи з демонтажу зношеної залізобетонної плити (нова монолітна плита дозволить звести нанівець динамічні удари на опори конструкції)

Нове бар’єрне огородження відповідатиме сучасним стандартам безпеки дорожнього руху

Як і попередні споруди, міст біля с. Закітне (а/д Т-05-13 Лиман – Бахмут – Горлівка, км 12+488, 301 пог. м, Лиманський район) та міст поблизу с. Брусівка з першою автономною системою зовнішнього освітлення (а/д Т-05-14 Добропілля – Лиман, км 83+575, 331 пог. м, Лиманський район), міст у Богородичному невдовзі також відповідатиме сучасним стандартам безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього природного середовища.

Як вже повідомлялосьмостовий перехід потребує підсилення існуючих конструкцій для пропуску сучасного нормативного тимчасового навантаження автотранспорту

  • відновлення захисного шару бетонних поверхонь опор (ригелів) та балок;
  • підсилення прогонових будов за рахунок улаштування нового дорожнього одягу (у тому числі нових деформаційних швів, гідроізоляції, асфальтобетонного покриття);
  • улаштування ефективної системи водовідведення для очищення стічних вод із проїзної частини;
  • повної заміни бар’єрного та фарбування перильного огородження;
  • укладання асфальтобетонного покриття та влаштування пішохідних тротуарів.    

Підрядник-переможець процедури відкритих торгів: ТОВ «ВП Мост». Джерела фінансування: Державний дорожній фонд та обласний бюджет. 

Шановні водії! На період ремонту моста внесено зміни в організацію дорожнього руху! Роботи виконуються з перекриттям половини ширини проїзної частини! Здійснюється реверсивне регулювання! Будьте вкрай уважні за кермом та виконуйте вимоги Правил дорожнього руху! Ділянку дороги облаштовано тимчасовими світлофорами з автономним живленням, дорожніми знаками, конусами та віхами!

Сторінка у Facebook   

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Донецькій області