Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » Офіційно: ми трансформувалися у Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Донецькій області

Офіційно: ми трансформувалися у Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Донецькій області

Офіційно: ми трансформувалися у Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Донецькій області

У зону відповідальності Служби відновлення та розвитку інфраструктури входять:  транспортна інфраструктура, будівництво і реконструкція житлових об’єктів, об’єктів соціальної сфери, громадського призначення, ЖКГ, енергетичної інфраструктури, захисних споруд тощо.

Ми працюємо над збором та аналізом інформації про спричинені російською агресією руйнування та потреби у відновленні в кожній окремо взятій області. Також продовжуємо забезпечувати логістику на деокупованих територіях: розчищаємо дороги від наслідків бойових дій, зводимо тимчасові переправи та капітально відбудовуємо мости.

Служба  є структурним підрозділом Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, підтримує діяльність Агентства, забезпечує експертизу, нагляд, прозорі та ефективні процедури закупівель в межах проєктів у Донецькій області.

Водночас Служба є головним помічником органів місцевого самоврядування і допомагатиме їм готувати проєкти відновлення та післявоєнної відбудови.

Трансформація Служби відновлення передбачає розвиток на основі затверджених Агентством відновлення процедур, принципів та підходів, зокрема, створення в Службі Антикорупційного офісу.  Він відповідатиме за впровадження найкращих антикорупційних практик та внутрішнього контролю за їх дотриманням.