Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Діяльність » Щодо оприлюднення інформації » Обґрунтування технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі - бензин

Обґрунтування технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмета закупівлі - бензин

Предмет закупівлі

Бензин А-95 – 2 000 л

Ідентифікатор закупівлі

UA-2024-04-25-002457-a

Вид процедури

Відкриті торги з особливостями

Обґрунтування технічних і якісних характеристик

Закупівля здійснюється для забезпечення безперебійної роботи транспортних засобів Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Донецькій області під час виконання функцій та завдань, покладених на Службу, термін постачання —  з дати укладання договору по 31 грудня 2024р.

Бензин А-95 за своїми характеристиками і показниками повинне відповідати ДСТУ 7687:2015 Бензини автомобільні  Євро. Технічні умови та Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив. Показники якості повинні відповідати значенням норм за екологічним класом Євро5. До того ж, враховуючи необхідність використання протягом усіх сезонів (зимового і літнього) предмета цієї закупівлі, товар повинен відповідати Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене статистичним аналізом про середньомісячне використання паливно-мастильних матеріалів на потреби замовника за попередній аналогічний період та згідно з діючими ринковими цінами, отриманими з урахуванням офіційних статистичних даних Мінфіну (https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/)

Розмір бюджетного призначення: 109 460,00 грн. згідно з кошторисом видатків на утримання Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Донецький області.